1Penzión Sivý Kameň  *** je miesto, kde sa na jednom mieste snúbi  história s luxusom dnešnej doby. Penzión dostal názov podľa hradu Sivý kameň, ktorý je dominantou malebnej obce Podhradie v ktorej sa náš penzión nachádza.

Penzión sa skladá z dvoch samostatných budov, jednou z nich je zrekonštruovaná stará  fara z roku 1830,  ktorá má pre znalcov dobrého vína zriadenú vínnu pivnicu v pôvodnej pivničnej časti fary. Pivnica má vhodnú klímu udržujúcu stabilnú teplotu, ktorá je nevyhnutnou súčasťou takýchto priestorov.  Na prízemí tejto budovy majú návštevníci možnosť využiť  wellness centrum s jacuzzami,  fínskou saunou a relaxačnou miestnosťou. Vzhľadom k citlivej rekonštrukcii tejto budovy majú v sebe tieto priestory historický nádych, pôvodné stropy budované z pálenej tehly vo vás tento pocit ešte umocnia. Poschodie fary  využívame  pre ubytovanie našich hostí.

Na prízemí v  druhej novopostavenej  budove nájdete plne klimatizovanú reštauráciu. Tieto priestory sú vhodné pre svadby, rodinné oslavy a jubileá , počítame aj s možnosťou využita týchto priestorov taktiež  pri realizácii kongresov a firemných akcií.
Na  poschodí predmetnej budovy sa nachádza ubytovacia časť, ktorá je zaujímavá svadobným apartmánom. Ten je pripravený pre novomanželov, ktorý  apartmán určite ocenia pre jeho jedinečnosť.

MOŽNOSTI AKTÍVNEJ ZÁBAVY A ODDYCHU

Aktívne orientovaní klienti majú možnosť  využiť naše rozsiahle klimatizované fitness centrum s výhľadom na bralo Sivý kameň alebo si zapožičať horské bicykle, ktoré sú ako stvorené na výlety do okolia, či už na menšie cyklo túry pre rodiny s deťmi alebo na celodenné tripy po značených cyklo chodníkoch pre zdatných cyklistov.

OKOLIE PENZIÓNA SIVÝ KAMEŇ

Kľak 1.351 m.n.m. - Stredne náročná trasa, Čas: 1,40hod.V okolí sa nachádza sieť dobre značených turistických chodníkov a cyklotrás. Hostia môžu navštíviť aj golfové ihrisko škótskeho typu v blízkej obci Sebedražie alebo atrakcie známeho kúpeľného mesta Bojnice, kde nájdete turistami vyhľadávaný nádherný zámok, ZOO alebo pravekú jaskyňu.

Veríme, že historická atmosféra nášho penziónu  s  kulinárskymi výtvormi našej reštaurácie a jedinečným wellness centrom splnia vaše očakávania. Vstúpte a zažite jedinečnú atmosféru nášho penziónu …

Recepcia:
+421 948 724 653
E-mail:
info@penzionsivykamen.sk
Wellness:
+421 911 825 723
Restaurant:
+421 911 646 666
Facebook
Webdesign by Webkomplex
© 2016 Rezort Sivý Kameň